Železnohorský region

Prázdniny ve mlýně v Mladoticích

Divadelní představení v Mladotickém mlýně se stává příjemnou tradicí počátku letních prázdnin. Divadlo ve mlýně letos připluje na lodičce výpravné brilantní komedie „POPRASK NA LAGUNĚ“ Carla Goldoniho na dvě představení v pátek 3. a v sobotu 4. července ve 21. hodin.
Akce ve mlýně tím ale nekončí. Ve středu 22. července ve 20.hodin se známý herec Ivan Vyskočil představí v poněkud jiné roli – jako autor a zároveň režisér hry „Příběh jednoho hradu“ s hvězdným obsazením: Lukáš Langmajer, Antonín Duchoslav, Anna Kulovaná, Ernesto Čekan, Veronika Arichtěva, Jarmil Škvrňa a Karel Soukup v dobových kostýmech v úsměvném příběhu o životě v každé době, ve které se mění pouze osoby.
Pokud bychom chtěli udělat něco pro sebe, můžeme navštívit 24. – 26. července 2015 víkendový seminář „Pojďme být zdraví“ s MUDr. Ivanou Wurstovou, kde se vydáme za informacemi, proč máme zdravotní potíže a jak s nimi zatočit.
A jako každý rok děti i dospělé 21. - 22. srpna přijde pobavit a potěšit řada umělců v pestrém programu Mladotického kejklování. Podrobné informace a rezervaci vstupenek najdete na www.mladotickymlyn.cz.
DALŠÍ INFORMACE: MAS Železnohorský region
Zveřejněno 15.06.2015 v 09:13 hodin
MAS Železnohorský region