Železnohorský region

10. výročí MAS ŽR – společné setkání členů

Dovolujeme si pozvat všechny členy a MAS a příznivce regionu k oslavám 10. výročí založení MAS Železnohorský region, které se uskuteční 13.6.2015
„Spolu pěšky v Železných horách“
8.45 hod. – sraz na parkovišti v Seči – Hoješíně (autobusová zastávka, možnost parkování)

9.00-11.30 hod. – malý pěší výlet s průvodcem (Táňa Holavová) – okruh u přehrady cca 5 km, s tématickými zastávkami v přírodě s odborným výkladem (Národní geopark Železné hory, Sečská přehrada, technika Nordic Walking…)turistické vybavení do pohody i nepohody, vlastní svačina a turistické chodecké hole vítány
v rámci výletu bude možnost prakticky vyzkoušet chůzi s hůlkami – Nordic Walking (omezený počet hůlek k zapůjčení)

11.45 hod. – přejezd do kempu Seč Pláž (možnost parkování)

„Společně 10. ročník MAS ŽR a 3. ročník Seč Camp Fest Festivalu rozmanité hudby“
12.00-15.00 hod.
– společný oběd (jednotné jídlo a 1 pití dle výběru)
– setkání členů, přátelská diskuze o dalším společném směřování regionu
– přehlídka a ochutnávka lokální produkce účastníků (domácí sladké i slané koláče a pečivo všeho druhu, jakékoli další domácí výtvory na ochutnávku pro ostatní v přiměřeném množství a ve formě pro přímou konzumaci, vítány i recepty pro případné zájemce)

13.00-15.00 hod. – prezentace aktivit MAS ŽR (komentované informace o aktivitách MAS ŽR moderátorem festivalu mezi hudebními produkcemi, prezentace aktivit pro členy a návštěvníky festivalu v zázemí kempu, soutěže pro návštěvníky festivalu…)

Speciální účastnický poplatek na osobu nad 12let: 100,-Kč + „pekáč buchet“ (dobrovolné)
Forma úhrady účastnického poplatku: v hotovosti v místě startu (v ceně: odborný průvodce pěšího výletu, zapůjčení omezeného počtu hůlek, oběd a pití, vstupné na festival)

Po ukončení oficiálního programu v 15 hod. volný program (hlavní a doprovodný program festivalu po celé odpoledne – viz. plakát, možnosti sportovního využití v kempu - lodičky, šlapadla, wakeboardy, možnost rezervace ubytování v chatkách v kempu, stanování v kempu zdarma).
DALŠÍ INFORMACE: MAS Železnohorský region
Zveřejněno 09.06.2015 v 10:07 hodin
MAS Železnohorský region