Železnohorský region

S V(t)IP kartou po Chrudimsku-Hlinecku

Ještě nemáte svoji turistickou V(t)IP kartu návštěvníka Chrudimska-Hlinecka? Nevadí, vyzvednout si ji můžete zdarma právě nyní v některém z informačních center oblasti, ve vybraných turistických cílech nebo ubytovacích a stravovacích zařízeních mimo místo svého trvalého bydliště.
Ptáte se, k čemu Vám bude dobrá další kartička do peněženky? Díky V(t)IP kartě se stanete opravdovým VIP hostem turistické oblasti Chrudimsko-Hlinecko. Můžete využít přes 40 netradičních bonusů, které poskytli zapojení poskytovatelé služeb z regionu (hotely a penziony, obchůdky s dárečky, restaurace, ale také informační centra, muzea, zámky a další). V(t)IP karta vás tak promění v hýčkaného hosta, kterému budou poskytnuty speciální a výhradní V(t)IP služby.
A jaké bonusy V(t)IP karta v době své nynější platnosti (tedy od apríla 2015 do apríla 2016) skrývá? Věřte, že je opravdu z čeho vybírat. Kromě VIP dárečků, slev a bezplatných vstupů se můžete v některých muzeích vyfotografovat v historických kostýmech, spustit si přehrávání filmu v kině, zkusit si práci na statku nebo si nechat zahrát písničku na přání ve vířivce.
DALŠÍ INFORMACE: MAS Železnohorský region
Zveřejněno 08.04.2015 v 12:17 hodin
MAS Železnohorský region