Železnohorský region

TIC Heřmanův Městec je nejlepší informační centrum Pardubického kraje

V rámci Členského fóra Asociace turistických informačních center, které se uskutečnilo 16. 10. 2014 v Plzni, vyhodnotil a ocenil prezident asociace Pavel Hlaváč nejlepší informační centra jednotlivých krajů. Soutěž o nejlepší informační centrum pořádala Asociace turistických informačních center ČR společně s agenturou CzechTourism a Denik.cz a probíhala v letních měsících. Jednotlivé hlasy přidělovali návštěvníci informačních center na internetových stránkách deníku.
Turistické informační centrum Heřmanův Městec bylo svými návštěvníky vyhodnoceno, jako nejlepší Informační centrum 2014 Pardubického kraje a potažmo získalo i nejvíce hlasů v rámci celé České republiky. Našim spokojeným návštěvníkům děkujeme za každý hlas a věříme, že i nadále budeme poskytovat kvalitní služby, dle jejich očekávání.

Toto ocenění je výsledkem dlouholeté práce a jistě i naplňování standardů Českého systému kvality služeb, kde naše TIC jako vůbec první organizace v České republice získala certifikát I. stupně kvality služeb. V rámci tohoto systému jsme se ještě více zaměřili na kvalitu poskytovaných služeb a poznání potřeb našich zákazníků, díky kterému byl mimo jiné vydán i trhací plán města.
Těšíme se i na další spokojené turisty.

Martin Písař a Jarmila Novotná
DALŠÍ INFORMACE: MAS Železnohorský region
Zveřejněno 30.10.2014 v 13:02 hodin
MAS Železnohorský region