Železnohorský region

Zpravodaj venkova

Vážení příznivci venkova,zasíláme Vám odkazy na elektronickou podobu nového čísla Zpravodaje venkova. Rekapituluje listopadové události a přináší nová témata. V 12. čísle roku 2013 si například můžete přečíst:- Co čeká venkov po roce 2013? Vyjednávání vrcholí- Názory regionálních partnerů se přibližují na „stejnou vlnu".
Vyjednavač Pošmurný k aktuální přípravě dotačních programů 2014-2020- Dělám zpravodaj, knihovnici, kronikářku, webmastera, pořádám i soutěž zpravodajů… Rozhovor s Dagmar Honsnejmanovou z východočeské vesničky Mokré- Z jednání SPOV: Příprava na eurofondy a lepší spolupráce organizací venkova- Malé obce hájí své pošty a rázně odmítají návrh na rušení poštovních úřadoven- Zimní sezóna 2013/2014 na českých a moravských horách- MMR vyhlásilo program obnovy a rozvoje venkova.
Zpravodaj si můžete stáhnout také na adresách: Běžné zobrazení SPOV:
http://www.spov.org/zpravodaj-1/default.aspx NS MAS:http://nsmascr.cz/dokumenty/zpravodaj-venkova/rocnik2013/

Prostorový prohlížeč:http://issuu.com/z-spov/docs/zpravodaj_venkova_12-2013

Ke stažení také zde včetně Kalendáře akcí na PROSINEC a Výroční zprávy SPOV 2013:http://www.mas-mostenka.cz/index.php?menu=4&article=1092

Spolek pro obnovu venkova ČR ve spolupráci s Národní sítí MAS ČR zlepšují svým Zpravodajem venkova přenos informací mezi obcemi, regiony, institucemi na krajské i národní úrovni.
DALŠÍ INFORMACE: MAS Železnohorský region
MAS Železnohorský region