Železnohorský region

Jarní "Selské trhy" v Pardubickém pivovaru znovu otevřeny

Pardubický pivovar v sobotu 24. března opět ožije Selskými trhy. Ty budou stejně jako v loňském roce probíhat ve spolupráci s Regionální agrární komorou Pardubického kraje a budou se opakovat každou sobotu.
Poprvé proběhly Selské trhy na podzim roku 2010 a vzhledem k tomu, že vyvolaly pozitivní ohlasy jak u prodejců, tak u samotných návštěvníků, rozhodl se Pardubický pivovar v jejich organizování pokračovat. "Našim cílem bylo zavést tradici trhů, kde si lidé budou moci koupit čerstvé české potraviny v příjemném prostředí areálu pivovaru. A to se nám myslím podařilo." říká ředitel Pardubického pivovaru Jan Kvasnička.
Selské trhy budou probíhat každou sobotu od osmi do dvanácti hodin a návštěvníci si zde budou moci vybrat z široké nabídky sezónního ovoce a zeleniny. Představí se také prodejci sýrů a jiných mléčných výrobků, místní řezníci se svými masnými a uzenářskými výrobky, sladké i slané pečivo, chléb, med, mošty, ale také květiny, bylinky a mnoho dalšího. Bude připraven i stánek s občerstvením a pivem Pernštejn.
Pro návštěvníky, kteří přijedou vlastním automobilem, bude připraveno bezplatné parkování přímo v areálu pivovaru. Těšíme se na Vás v sobotu 24.3.2012 v areálu Pardubického pivovaru.
DALŠÍ INFORMACE: MAS Železnohorský region
Zveřejněno 26.03.2012 v 13:33 hodin
MAS Železnohorský region