Železnohorský region

Programy pro školy

V současné době byly dodělány a vytištěny Programy pro školy, které jsou určeny na podporu využívání širokého a zajímavého potenciálu území Železnohorského regionu
Produkt byl dlouhodobě tvořen za účasti členů občanského sdružení Železnohorský region, pracovníků informačních center a pedagogických pracovníků škol z regionu.

Jedná se o detailní připravené programy odpovídající rámcovým vzdělávacím plánům pro 1. - 9. ročník základních škol s pružnou modifikací pro školy mateřské, střední a zájmová uskupení pracující se školní mládeží, vč. letních táborů a škol v přírodě. Programy jsou připraveny formou UČIT POZNÁNÍM pomocí cílených a tématických výletů či exkurzí po Železnohorském regionu v rámci školní či mimoškolní výuky. Programy týkající se poznávání funkce přírody mají formu pozorování unikátního ekosystému, kde by se měl člověk pouze rozhlížet a intenzivně vnímat vztahové (ekologické) věci.

Uvedené nabídkové programy mohou být velmi jednoduše modifikovány pro další vaše zájmové spolky (sportovci, hasiči, důchodci, turisté, matky s dětmi...)

Programy pro školy si můžete v elektronické podobě vyzvednout v Centrále MAS Železnohorský region v Multifunkčním centru v Heřmanově Městci nebo na základě žádosti vám budou zaslány e-mailem.
DALŠÍ INFORMACE: MAS Železnohorský region
Zveřejněno 27.01.2011 v 11:29 hodin
MAS Železnohorský region