Železnohorský region

Železnohorský region v EDENu!

Ve dnech 5. a 6.5. proběhlo vyhodnocení účastníků v evropské soutěži turistických regionů EDEN, jehož se Železnohorský region opět účastnil z projektem z Potůčku potok, z říčky řeka.
V rámci vyhodnocení soutěže a poděkování účastníkům na území jednoho ze soutěžních regionů Posázaví proběhlo i setkání zástupců soutěžících turistických regionů a prezentace zajímavých aktivit na podporu vzniku, práce a marketingu málo komerčně známých regionů za účasti ministra pro místní rozvoj, pracovníků ministestva místního rozvoje, představitelů agentury Czechtourism, představitelů destinačních společností a jiných odborníků.

Železnohorský region se svým projektem důstojně reprezentoval a bych oceněn za přístup k šetrným formám cestovního ruchu s ohledem na přírodu CHKO Železné hory.

Svojí účastí v obou ročnících soutěže EDEN si Železnohorský region zajistil prezentaci v rámci připravovaných informačních brožur vydávaných agenturou Czechtourism, které budou k dispozici na všech informačních centrech ČR.

Akce se zúčastnili předseda B.Starý, manažerka K.Korejtková a administrativní pracovník M.Písař.
DALŠÍ INFORMACE: MAS Železnohorský region
Zveřejněno 11.05.2010 v 15:02 hodin
MAS Železnohorský region