Železnohorský region

Zimu u koní prožijte na Farmě Slunečný Dvůr v Holičkách

Po celou zimu na farmě je pro vás připraven program skládající se z originálních akcí. Přijďte a přesvěčte se.
ZIMA u KONÍ.Když na Farmě sněží i nesněží
-------------------------------------------------

Farma Slunečný Dvůr,Morašice-Holičky 34,538 03 Heřmanův Městec


Restaurace Na Farmě.
Otevřeno každý pátek od 17 do 21.00 hodin,každou sobotu a neděli od 11.00 do 21.00.Mimo tyto dny a hodiny rádi uvítáme hosty po předchozí domluvě.
Realvideo a více informací na www.sunnyfarm.cz.A Na Farmě pejskové vítáni!POZOR! Cyklotrasa 4179 - 20 stojanů na kola připraveno NONSTOP.

12.-13.ledna Sto zimních kilometrů aneb Čím méně,tím více
Sčítáme zimní kilometry na dráze s umělým povrchem.Jeden kilometr a deset metrů - to je výzva pro každého hosta!Osvědčení o účasti jisté!V restauraci Na Farmě očekávejte dále
Chlebový víkend - netušené dobroty z obyčejně neobyčejného chleba.Už jste ochutnali zapečené chlebové košíčky nebo chlebové musli?A co už víte? V restauraci Na Farmě pejskové vítáni!

19.-20. ledna Palačinkový víkend na Farmě
Palačinky slané se špenátem a ořechy.Palačinky sladké s vanilkovým krémem a ovocem.A k palačinkám pravý anglický punč,aby zima nezebala.Pouze v restauraci.Na Farmě.Každý víkend PONY CLUB BETY. I o ponyklubu více na www.sunnyfarm.cz.


26.-27.ledna - Chvála cibule.
Krémová cibulačka nebo švábský cibulový koláč zavoní tento víkend v restauraci Na Farmě.A s vírou v pravé zimní počasí jsme uchystali právě na tento víkend Galerii sněhuláků .Když bude sněhu trochu více - zapřaháme kočárové rodinné sáně !Piřjeďte se svézt!Pouze Na Farmě!

2-3-února Čokoládový víkend a dětský minikarneval Z pohádky do pohádky.
Vstup zdarma - pouze za jednu hru či soutěž pro kamarády v maskách!Schválně,jak bude chutnat čokoláda z malé čokoládové fontány!A domácí zmrzlinový krém! A nefalšovaná cukrová vata z domácí dílny Na Farmě!Ochutnejte v sobotu 2.2.2008 od 11 do 16 hodin!!,Na jídelním lístku nebude chybět ovocný salát s čokoládovými pusinkami,Šáša burger či čokoládové marokánky.

9.-10.února Listové těsto známé - neznámé aneb Štrůdl fest 2008
Nesoutěžní přehlídka jablečných závinů.Různá těsta,různé tvary.jen jablíčko zůstává.Kromě štrůdlu na jídelním lístku nebudou chybět hermelínové misky s brusinkami,italská minestrone s bylinkovými tousty nebo rozmarýnová kuřecí prsíčka v sezamovém závoji.A opět platí - v restauraci Na Farmě pejskové vítáni!

16.-17. února - Svatovalentýnský víkend na Farmě.
Porce pro dva.Poháry pro dva.Tupláky pro dva.Radost pro dva.I více,protože svatý Valentýn přeje i zamilovanými rodinám.Pouze Na Farmě proto Porce pro čtyři.Poháry pro čtyři.Tupláky pro čtyři.Radost pro čtyři.A navíc - v neděli 17.2. v 17 hodin vyhlásíme manželský pár,který navštívil restauraci Na Farmě - a stále je to láska! Můžete to být také VY!

23.-24.února Vepřové hody.
Jitrnicemi porostlý strom - nebo stromeček?Kroupy i tlačenka,ovar i prdelačka.Česká klasika v české restauraci Na Farmě.Reservé na telefonu 602240944 .A opět připomínáme,že v naší restauraci pejskové vítáni!Na vepřových hodech tuplem!Naplánujte svoji zimní cestu na kolách právě po trase 4179 z Pardubic,Chrudimi a Heřmanova Městce do Morašic ,přes Bačalský mlýn vzhůru na Holičky.Stojany pro 20 kol připraveny NONSTOP!

2.-3.březen. Chystá se pivní minifestival.
DALŠÍ INFORMACE: MAS Železnohorský region
Zveřejněno 14.01.2008 v 16:40 hodin
MAS Železnohorský region