Železnohorský region

Zájmové skupiny

Státní správa

  1. Svazek obcí Za Letištěm - Josef Vodrážka (předseda)
  2. Podhůří Železných hor - Dušan Doležal (předseda)
  3. Heřmanoměstecko - Josef Kozel (předseda)
  4. Mikroregion Železné hory - Marcel Lesák (předseda)
  5. Centrum Železných hor  -  Radislav Kumpán (předseda)
  6. Mikroregion Západně od Chrudimi - Jiří Sokol (předseda)
  7. Obec Licibořice - Jiří Blažek (starosta)

Celoživotní vzdělávání a volnočasové aktivity

  1. Základní škola Seč - Milan Chalupník
  2. ZO ČSOP Klub ochránců SPR Habrov - Tibor Scwarz
  3. Institut rozvoje evropských regionů, o.p.s. - Ing. Arch. Iva Svobodová
  4. Liga lesní moudrosti - kmen Trilobit - Jiří Zelenka
  5. Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. - Josef Lojda
  6. Junák - český skaut, středisko Leknín Heřmanův Městec, z. s. - Libor Kovačka
  7. Tělocvičná jednota Sokol Ronov nad Doubravou - Miroslav Žítek
  8. Yachtclub Pardubice, z.s.  - Jana Košťálová
  9. Ing. Taťána Holavová- Taťána Holavová
  10. Spolek Deštník - Lenka Brožková
  11. Zelený Dům Chrudim, z.s. - Silvie Vacková
  12. Římskokatolická farnost Přelouč - Ľubomír Pilka
  13. Římskokatolická farnost - děkanství Heřmanův Městec - Josef Sedlák
  14. Základní škola Na rovině - Pavel Chvojka

Občanská vybavenost

  1. SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Ronov nad Doubravou - Labuť Josef
  2. Mažoretková a twirlingová skupina Rondo, z.s. - Marie Kratochvílová
  3. Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Heřmanův Městec - Josef Chvojka
  4. SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Heřmanův Městec  - Václav Dostál
  5. Kostelecká pohoda, z.s. - Eva Kaválkov
  6. Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Svinčany - Josef Blažek
  7. RNDr. František BártaFrantišek Bárta
  8. Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Heřmanův Městec - Jiří Syrový
  9. Charita Přelouč - Zdenka Kumstýřová
  10. Koalice nevládek Pardubicka, z.s. - Jana Machová
  11. Náboženská obec Církve československé husitské v Heřmanově Městci - Zdenka Sedláčková

Cestovní ruch

  1. Boii, z.s. - Lukáš Blažek
  2. Farmářský a jezdecký spolek, z.s. - Vladimír Lašek
  3. Pardubický spolek historie železniční dopravy - Oldřich Čížek
  4. Východočeský aeroklub Pardubice z.s. - Milan Havlík
  5. Autokempink Konopáč, spol. s r.o. - Bohumil Starý
  6. Trios, spol. s r.o. - Milan Tomášek
  7. Kam na Pardubicku, s.r.o. - Luděk Šorm
  8. U Šemíka s.r.o. - Pavla Michková
  9. Josef Raba - Josef Raba
  10. SRC Lihovar, s.r.o. - Mgr. Vladimíra Čajčíková
  11. Hotel Kraskov, s.r.o. - Ivan Hašek
  12. Leona Turynová Fortelková - Leona Turynová Fortelková

Zemědělství

  1. Ing. Arnošt Pleskot - Ing.Arnošt Pleskot
  2. Jiří Koutský - Jiří Koutský
  3. Zemědělská, a.s. - Josef Mrtka
  4. Stanislav Doležal - Stanislav Doležal
  5. ČaS Pardubice s.r.o. - Václav Černý
  6. Josef Hudec - Josef Hudec
  7. Jan Vašíček - Jan Vašíček
  8. První zemědělská a.s. Tuněchody - Monika Kalouskova
  9. ZOD družstvo Stolany - František Mikan
  10. Kamil Holub - Kamil Holub
  11. Martin Huňáček - Martin Huňáček
  12. Michal Kabelka - Michal Kabelka
  13. Družstvo Agrikola Bylany - Jaromil Mádlo
  14. Eduard Wágner - Eduard Wágner
  15. Petr Novák - Petr Novák
  16. Petr Pilař - Petr Pilař

Regionální výrobce

  1. Ventura venkov s.r.o. - Vlastimil Marek
  2. Farma Slunečný Dvůr, s.r.o.  - Naďa Jandová
  3. AGROMETALL, s.r.o. - Dana Bohuňková
  4. Šaravec a Ruč, s.r.o. - Martin Ruč
  5. Jaroslav Kutílek - Jaroslav Kutílek
  6. Olga Vojáčková - Olga Vojáčková
  7. Florasis, spol. s r.o. - Joštová Bohumila
  8. Ing. Vojtěch Meduna - Vojtěch Meduna
  9. SAZUS, s.r.o. - Jan Michek
MAS Železnohorský region