Železnohorský region

Členové

Aktuální počet členů se ustálil na cca 69.
Vedle 6 mikroregionů, 1 obce a 1 školy tvoří Železnohorský region 35 podnikatelů a 26 neziskových organizací.
S dalšími subjekty komunikuje Železnohorský region na bázi partnerství. Má mnoho přátel mezi jinými místními akčními skupinami napříč Českou republikou.
Spolupracuje s významnými institucemi, v čele s Univerzitou Pardubice.

Region své členy podporuje v jejich specifické činnosti a následně jejich činnost prezentuje jako funkční celek v rámci regionu. Region sílí s každým aktivním členem a je otevřen komukoli novému s dobrým úmyslem se zapojit. Přijďte se svými nápady či aktivitou mezi nás. Členská přihláška.


názevzastupujeIČOZájmová skupina
veřejný sektor
1SVAZEK OBCÍ ZA LETIŠTĚMJosef Vodrážka70960925státní správa
2PODHŮŘÍ ŽELEZNÝCH HORDušan Doležal71005315státní správa
3HeřmanoměsteckoJosef Kozel70816166státní správa
4Mikroregion Železné horyMarcel Lesák69861927státní správa
5Centrum Železných horRadislav Kumpan70151113státní správa
6Mikroregion západně od ChrudimiJiří Sokol69861111státní správa
7Obec LicibořiceJiří Blažek497011státní správa
8Základní škola, Seč, okres ChrudimMilan Chalupník70992606Celoživotní vzdělávání a volnočasové aktivity
neziskový sektor
1

SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Ronov nad Doubravou

Labuť Josef

68249233

Občanská vybavenost
2Mažoretková a twirlingová skupina Rondo, z.s.Marie Kratochvílová26629933Občanská vybavenost
3Boii, z.s.Lukáš Blažek26604477Cestovní ruch
4Farmářský a jezdecký spolek, z.s.Vladimír Lašek26582163Cestovní ruch
5Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Heřmanův MěstecJosef Chvojka70942943Občanská vybavenost
6SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Heřmanův MěstecVáclav Dostál68248415Občanská vybavenost
7Kostelecká pohoda, z.s.Eva Kaválková22732471Občanská vybavenost
8ZO ČSOP Klub ochránců SPR HabrovTibor Schwarz15054144Celoživotní vzdělávání a volnočasové aktivity
9Institut rozvoje evropských regionů, o.p.s.Iva Svobodová25978284Celoživotní vzdělávání a volnočasové aktivity
10Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace SvinčanyJosef Blažek68210779Občanská vybavenost
11Liga lesní moudrosti - kmen TrilobitJiří Zelenka71737693Celoživotní vzdělávání a volnočasové aktivity
12Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s.Josef Lojda25946901Celoživotní vzdělávání a volnočasové aktivity
13Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Heřmanův MěstecJiří Syrový69861030Občanská vybavenost
14Pardubický spolek historie železniční dopravyOldřich Čížek48160733Cestovní ruch
15Východočeský aeroklub Pardubice z.s.Milan Havlík15051285Cestovní ruch
16Junák - český skaut, středisko Leknín Heřmanův Městec, z. s.Libor Kovačka15054616Celoživotní vzdělávání a volnočasové aktivity
17Charita PřeloučZdenka Kumštýřová70188769Občanská vybavenost
18Yachtclub Pardubice, z.s.Jana Košťálová48159387Celoživotní vzdělávání a volnočasové aktivity
19Tělocvičná jednota Sokol Ronov nad DoubravouMiroslav Žítek4399821Celoživotní vzdělávání a volnočasové aktivity
20Náboženská obec Církve československé husitské v Heřmanově MěstciZdenka Sedláčková73631825Občanská vybavenost
21Spolek DeštníkLenka Brožková.03409619Celoživotní vzdělávání a volnočasové aktivity
22Římskokatolická farnost PřeloučĽubomíra Pilku48159913Celoživotní vzdělávání a volnočasové aktivity
23Římskokatolická farnost - děkanství Heřmanův Městecp. Sedlák43498035Celoživotní vzdělávání a volnočasové aktivity
24Zelený dům Chrudim, z. s.Silvie Vacková22718699Celoživotní vzdělávání a volnočasové aktivity
25Koalice nevládek Pardubicka, z. s.Jana Machová26679485Občanská vybavenost
26Základní škola Na roviněPavel Chvojka71341081Celoživotní vzdělávání a volnočasové aktivity
soukromý sektor
1Arnošt PleskotArnošt Pleskot42937451Zemědělství
2Jiří KoutskýJiří Koutský42940648Zemědělství
3AUTOKEMPINK KONOPÁČ spol. s r.o.Bohumil Starý48153753Cestovní ruch
4Zemědělská a.s. Horní BradloJosef Mrtka25995421Zemědělství
5Stanislav DoležalStanislav Doležal18831290Zemědělství
6ČaS Pardubice s.r.o.Václav Černý26004046Zemědělství
7Josef HudecJosef Hudec41237048Zemědělství
8VENTURA - VENKOV s.r.o.Vlastimil Marek62024884Regionální výrobce
9Farma Slunečný Dvůr, s.r.o.Naďa Jandová49812840Regionální výrobce
10TRIOS, spol. s r.o.Milan Tomášek44269471Cestovní ruch
11A G R O M E T A L L s. r. o.Dana Bohuňková46508244Regionální výrobce
12KAM NA PARDUBICKU s.r.o.Luděk Šorm62027361Cestovní ruch
13Ing. Taťána HolavováTaťána Holavová87689448Celoživotní vzdělávání a volnočasové aktivity
14ŠARAVEC A RUČ, spol. s r.o.p. Ruč62063928Regionální výrobce
15U Šemíka s.r.o.Pavla Michková24185108Cestovní ruch
16Jaroslav KutílekJaroslav Kutílek45520241Regionální výrobce
17Jan VašíčekJan Vašíček45973164Zemědělství
18Olga VojáčkováOlga Vojáčková.03469191Regionální výrobce
19Josef RabaJosef Raba75377403Cestovní ruch
20FLORASIS, spol. s r.o.Joštová Bohumila49813331Regionální výrobce
21SRC Lihovar s.r.o.Vladimíra Čajčíková27524612Cestovní ruch
22První zemědělská a.s. TuněchodyMonika Kalouskova47468297Zemědělství
23ZOD družstvo StolanyFrantišek Mikan25927892Zemědělství
24Hotel Kraskov s.r.o.Ivan Hašek27555313Cestovní ruch
25Kamil HolubKamil Holub48176834Zemědělství
26Martin HuňáčekMartin Huňáček72905174Zemědělství
27Michal KabelkaMichal Kabelka6976573

Zemědělství

28Družstvo Agricola BylanyJaromil Mádlo.00124397Zemědělství
29Wagner EduardEduard Wágner40150674Zemědělství
30Petr NovákPetr Novák13192515Zemědělství
31Petr PilařPetr Pilař43501940Zemědělství
32Ing. Vojtěch MedunaVojtěch Meduna.02626772Regionální výrobce
33RNDr. František BártaFrantišek Bárta, 60102446Občanská vybavenost
34Leona Turynová FortelkováLeona Turynová Fortelková63799375Cestovní ruch
35SAZUS s.r.o.Jan Michek.07597100Regionální výrobce
MAS Železnohorský region