Železnohorský region

Společnost LABETA slaví 20 let

Společnost LABETA, a.s. sídlící v Dřenicích u Chrudimi oslaví letos 20 let výročí od vzniku společnosti. Zabýváme se výrobou a prodejem suchých sypkých směsí na přípravu pokrmů. Zpočátku se jednalo především o výrobu přípravků na pečení, tj. kypřících prášků, vanilínového a skořicového cukru, postupem doby se portfolio výrobků, především díky vlastnímu vývoji, rozšířilo až do dnešní podoby.
Koncem roku 2010 se výroba rozšířila i o výrobu tekutou (kromě výše zmiňovaných marinád, se nově začaly vyrábět tekuté sladké polevy – Topingy, pro gastro poté Tekutá dochucovadla jako Polévkové koření, Sojová omáčka a jiné).
Naše výrobky nachází uplatnění nejen v moderních domácnostech při každodenních rychlých přípravách pokrmů, ale i v tradiční domácí kuchyni nebo v gastronomických provozech.Veškeré produkty značky LABETA vyhovují přísným požadavkům na kvalitu a nezávadnost moderních potravin.
Želírovací cukr třtinový 250 g je další z řady ve výrobním portfóliu spol.Labeta pro sezónu zavařování. Jedná se o sypkou směs třtinového cukru a zahuštovadel pro přípravu džemů, marmelád, želé a ovocných šťáv – jedno balení (250g) vystačí na 1kg ovoce. Očištěné a vypeckované ovoce (možmo i rozmačkat či prolisovat) smíchané s želír.cukrem vaříme 2 až 5 minut, můžeme přichutit Kyselinou citrónovou a poté plníme do skleniček.
je možné připravovat též pomocí domácí pekárny (dle příslušného programu) – pekárna zajistí míchání, povaření atd.
Želírovací cukr Třtinový 250 g - akční cena 15,00 Kč/ks (již s DPH)

Želírovací cukr DIA 250 g - akční cena 25,00 Kč/ks (již s DPH)

- výrobky jsou baleny v krabičce (grafika + popiska TŽC viz.příloha), v kartonu je 10ks

Jelikož jsou též přirozeně bezlepkové (použité suroviny neobsahují lepek), jsou vhodné též k přípravě marmelád při bezlepkové dietě.

Milan Macháček
manažer prodeje

LABETA, a.s.
Dřenice 81, 537 01 Chrudim

Tel.: +420 608 805 365
e-mail: milan.machacek@labeta.cz
DALŠÍ INFORMACE: MAS Železnohorský region
Zveřejněno 01.07.2013 v 10:09 hodin
MAS Železnohorský region