Železnohorský region

Procházka po českém venkově 2012

Ministerstvo zemědělství spuštilo soutěže Procházka po českém venkově 2012, jejímž cílem je seznámit veřejnost s projekty Programu rozvoje venkova a nabídnout jí netradiční tipy na trávení volného času.
V rámci soutěže byly vytvořeny speciální webové stránky www.ceskyvenkov.eagri.cz, kde jsou představeny projekty financované z PRV. Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Stačí správně zodpovědět aspoň 10 otázek, které se vážou k představeným projektům, a soutěžící postupuje do slosování o 3 hlavní výhry – víkendové pobyty pro 2 osoby na Smetanově statku, koňské farmě Heroutice nebo ve srubu Karolina v Orlických horách. Každý účastník také automaticky získá elektronickou kuchařku regionálních potravin. Soutěž začíná 2. dubna a potrvá až do 22. května 2012.

Dovoluji si Vás požádat o rozeslání této informace na subjekty ve Vašem okolí, obce, regionální centra, zemědělce, partnery, potenciální žadatele PRV a všechny, co rádi tráví čas na venkově a zároveň se rádi zúčastní soutěže. A pokud máte chuť, neváhejte od pondělí soutěžit.

Autor: Darina Blacká, odbor Řídící orgán PRV, oddělení Celostátní sítě pro venkov a technické pomoci
telefon: +420 221 813 067
e-mail: darina.blacka@mze.cz
DALŠÍ INFORMACE: MAS Železnohorský region
Zveřejněno 16.04.2012 v 07:53 hodin
MAS Železnohorský region