Železnohorský region

SKIJERING NA FARMĚ SLUNEČNÝ DVŮR!

Jenom vy, lyže a kůň. Díky sněhové nadílce máte možnost vyzkoušet novinku v regionu! 6. a 7. února vždy od 14 hodin, rezervace na tel.:602240944.
ÚNOR na Farmě Slunečný Dvůr


Farma Slunečný Dvůr,Morašice-Holičky,jen 10 km západně od Chrudimi
Centrum dostihových koní a poníků pro děti.
Restaurace Na Farmě. Výletní.Panoramatická.Nekuřácká.Rodinná.
Otevřeno pátek soukromé akce.,sobota a neděle 11-21.00 hod.Skijering na Farmě
Ani vlek,ani sjezdovka,ani kopce ,jenom kopečky.A přitom jedete na lyžích!Koňská kopyta se boří do sněhu jako do mořského příboje - a stejnou rychlostí se za nimi pohybuje velká červená tečka.Dětská hlavička v červené přilbě...Zkusili jsme SKIJERING!Jízdu na sjezdových lyžích,tažených koníkem.Bezpečné cesty lesem nebo po pastvinách.K tomu rhum-tea step by step.Vůně puče třeba při venčení psa.Zimní originalita - kde jinde než na Farmě (Nutná rezervace na 602240944!!)
6. a 7. února vždy od 14 hodin.

Vepřové hody na Farmě
Svatý Valentýn po česku!Tradiční vepřové hody na Farmě,protože láska prochází žaludkem.Už zase na Farmě rozkvete klobásovník s voňavými masovými květy.A masopust nás připraví na "masa půst" 40 dnů před velikonocemi.Na Farmě voňavě!
13. a 14.února

Čajový maratón
Pro dvojice i rodinné týmy.Ochutnejte čaje obvyklé i neobvyklé,černé i bílé,směsi mocné a ještě mocnější.Pro děti tradice!Dětský domácí punč z moštu,koření,jablíčka a pomeranče v biokvalitě.
Čajová péče - na Farmě jako doma!
20. a 21.února

Rallye FARMA startuje!
Dostali jste pod stromeček autíčko na dálkové ovládání?A trasa předsíň .obývák není to pravé?Přijeďte na Farmu!Změřte síly s dalšími vozy!Citlivé ruce kluků i holčiček procvičí
dráha na přesnost,na rychlost a přes přírodní minipřekážky!Tečka za jarními prázdninami - jedině na Farmě.
27. a 28.února
DALŠÍ INFORMACE: MAS Železnohorský region
Zveřejněno 15.01.2010 v 16:17 hodin
MAS Železnohorský region