Železnohorský region

Zájmové skupiny

Státní správa

  1. Za Letištěm - Josef Vodrážka (předseda), Eva Klosová (místopředseda)
  2. Podhůří Železných hor - Dušan Doležal (předseda), Irena Burešová (místopředseda)
  3. Heřmanoměstecko - Josef Kozel (předseda), Marie Stará (místopředseda)
  4. Mikroregion Železné hory - Marcel Lesák (předseda), Miroslav Bubeník (místopředseda)
  5. Centrum Železných hor  -  Radislav Kumpán (předseda), Milan Chvojka (místopředseda)
  6. Mikroregion Západně od Chrudimi - Petra Stará (předseda), Iva Blehová (místopředseda)
  7. Obec Licibořice - Jiří Blažek (starosta)

Celoživotní vzdělávání a volnočasové aktivity

  1. Základní škola Seč - Milan Chalupník
  2. Klub ochránců SPR Habrov - Tibor Scwarz
  3. Evr. institut rozvoje regionů - Ing. Arch. Iva Svobodová
  4. Liga lesní moudrosti - kmen Trilobit - Jiří Zelenka
  5. SOU včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. - Josef Lojda
  6. Junák - svaz skautů a skautek ČR - Libor Kovačka
  7. Tělovýchovná jednota Sokol Ronov n. D. - Mgr. Miroslav Žítek
  8. Yachtclub Pardubice  - Jiří Lejhanec
  9. Ing. Taťána Holavová- Ing. Taťána Holavová
  10. Spolek Deštník - Lenka Brožková
  11. Zelený Dům Chrudim, z.s. - Silvie Vacková
  12. Náboženská obec CČSH v Heřmanově Městci - Mgr. Alena Tučková
  13. Římskokatolická farnost Přelouč - Ľubomír Pilka
  14. Římskokatolická farnost Heřmanův Městec - Josef Smola

Občanská vybavenost

  1. SDH okrsek Ronov n/D - Labuť Josef
  2. Mažoretková a twirlingová skupina Rondo - Ing. Kratochvílová Marie
  3. Český zahr. svaz, zákl.org. - Josef Chvojka
  4. SDH okrsek H. Městec  - Václav Dostál
  5. Kostelecká pohoda - Mgr. Kaválková Eva
  6. Český svaz chovatelů - zákl.org. Svinčany - Josef Blažek
  7. Společnost přátel Železných hor - RNDr. F. Bárta
  8. Český svaz včelařů, o.s. základní organizace - Jiří Syrový
  9. Charita Přelouč - Ing. Zdeňka Kumstýřová
  10. Koalice nevládek Pardubicka, z.s. - Jana Machová - NNO

Cestovní ruch

  1. Boii, z.s. - Josef Blažek
  2. Farmářský a jezdecký spolek, z.s. - Vladimír Lašek
  3. Pardubický spolek historie Železniční dopravy - Oldřich Čížek
  4. Východočeský klub Pardubice - Milan Havlík
  5. Autokempink Konopáč - Bohumil Starý
  6. Marková Anna  - Marková Anna
  7. Trios, s.r.o. - Milan Tomášek
  8. Kam na Pardubicku, s.r.o. - Luděk Šorm
  9. Ing. Taťána Holavová - Ing. Taťána Holavová
  10. Penzion Motýlí louka - Pavla Michková
  11. Jaroslav Kutílek - Jaroslav Kutílek
  12. SRC Lihovar, s.r.o. - Mgr. Vladimíra Čajčíková
  13. Hotel Kraskov, s.r.o. - Ivan Hašek
  14. Iveta Fořtová - Penzion U Čtyřlístku - Iveta Fořtová

Zemědělství

  1. Ing. Arnošt Pleskot - Ing.Arnošt Pleskot
  2. Jiří Koutský - Jiří Koutský
  3. Zemědělská, a.s. - Ing. Josef Mrtka
  4. Stanislav Doležal - Stanislav Doležal
  5. ČaS Pardubice, s.r.o. - Václav Černý
  6. Josef Hudec - Josef Hudec
  7. Jan Vašíček - Jan Vašíček
  8. První zemědělská, a.s. Tuněchody - Ing. Monika Kalouskova
  9. ZOD Družstvo Stolany - Ing. František Mikan
  10. Kamil Holub - Kamil Holub
  11. Martin Huňáček - Martin Huňáček
  12. Družstvo Agrikola Bylany - Ing. Jaromil Mádlo
  13. Eduard Wágner - Eduard Wágner
  14. Petr Pilař - Petr Pilař

Regionální výrobce

  1. Ventura venkov,s.r.o. - Vlastimil Marek
  2. Sluneční dvůr, s.r.o.  - PhDr. Naďa Jandová
  3. AGROMETALL, s.r.o. - Dana Bohuňková
  4. Šaravec a Ruč, s.r.o. - Martin Ruč
  5. Olga Vojáčková - Olga Vojáčková
  6. Josef Raba - Josef Raba
  7. Florasis, spol. s r.o. - Joštová Bohumila
  8. Michaela Naumecová - Michaela Naumecová


MAS Železnohorský region