Železnohorský region > Podpora regionu > členská základna > Zájmové skupiny MAS

Zájmové skupiny MAS

Státní správa
1. Za Letištěm - Josef Vodrážka (předseda), Eva Klosová (místopředseda)
2. Podhůří Železných hor - Dušan Doležal (předseda), Irena Burešová (místopředseda)
3. Heřmanoměstecko - Josef Kozel (předseda), Marie Stará (místopředseda)
4. Mikroregion Železné hory - Marcel Lesák (předseda), Miroslav Bubeník (místopředseda)
5. Centrum Železných hor -  Radislav Kumpán (předseda), Milan Chvojka (místopředseda)
6. Mikroregion Západně od Chrudimi - Petra Stará (předseda), Iva Blehová (místopředseda)
7. Obec Licibořice - Jiří Blažek (starosta)

Celoživotní vzdělávání a volnočasové aktivity
1. Základní škola Seč - Milan Chalupník
2 Klub ochránců SPR Habrov - Tibor Scwarz
3. Evr. institut rozvoje regionů - Ing. Arch. Iva Svobodová
4. Liga lesní moudrosti - kmen Trilobit - Jiří Zelenka
5. SOU včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. - Josef Lojda
6. Junák - svaz skautů a skautek ČR - Libor Kovačka
7. Tělovýchovná jednota Sokol Ronov n. D. - Mgr. Miroslav Žítek
8. Yachtclub Pardubice - Jiří Lejhanec
9. Ing. Taťána Holavová- Ing. Taťána Holavová
10. Spolek Deštník - Lenka Brožková
11. Zelený Dům Chrudim, z.s. - Silvie Vacková
12. Náboženská obec CČSH v Heřmanově Městci - Mgr. Alena Tučková
13. Římskokatolická farnost Přelouč - L´ibomír Pilka
14. Římskokatolická farnost Heřmanův Městec - Josef Smola

Občanská vybavenost
1. SDH okrsek Ronov n/D - Labuť Josef
2. Mažoretková a twirlingová skupina Rondo - Ing. Kratochvílová Marie
3. Český zahr. svaz, zákl.org. - Josef Chvojka
4. SDH okrsek H. Městec  - Václav Dostál
5. Kostelecká pohoda - Mgr. Kaválková Eva
6. Český svaz chovatelů - zákl.org. Svinčany - Josef Blažek
7. Společnost přátel Železných hor - RNDr. F. Bárta,
8. Český svaz včelařů, o.s. základní organizace - Jiří Syrový
9. Charita Přelouč - Ing. Zdeňka Kumstýřová
10. Koalice nevládek Pardubicka, z.s. - Jana Machová - NNO

Cestovní ruch
1. Boii, z.s. - Josef Blažek
2. Farmářský a jezdecký spolek, z.s. - Vladimír Lašek
3. Pardubický spolek historie Železniční dopravy - Oldřich Čížek
4. Východočeský klub Pardubice - Milan Havlík
5. Autokempink Konopáč - Bohumil Starý
6. Marková Anna - Marková Anna
7. Trios, s.r.o. - Milan Tomášek
8. Kam na Pardubicku, s.r.o. - Luděk Šorm
9. Ing. Taťána Holavová - Ing. Taťána Holavová
10. Penzion Motýlí louka - Pavla Michková
11. Jaroslav Kutílek - Jaroslav Kutílek
12. SRC Lihovar, s.r.o. - Mgr. Vladimíra Čajčíková
13. Hotel Kraskov, s.r.o. - Ivan Hašek
14. Iveta Fořtová - Penzion U Čtyřlístku - Iveta Fořtová


Zemědělství
1. Ing. Arnošt Pleskot - Ing.Arnošt Pleskot
2. Jiří Koutský - Jiří Koutský
3. Zemědělská, a.s. - Ing. Josef Mrtka
4. Stanislav Doležal - Stanislav Doležal
5. ČaS Pardubice, s.r.o. - Václav Černý
6. Josef Hudec - Josef Hudec
7. Jan Vašíček - Jan Vašíček
8. První zemědělská, a.s. Tuněchody - Ing. Monika Kalouskova
9. ZOD Družstvo Stolany - Ing. František Mikan
10. Kamil Holub - Kamil Holub
11. Martin Huňáček - Martin Huňáček
12. Družstvo Agrikola Bylany - Ing. Jaromil Mádlo
13. Eduard Wágner - Eduard Wágner
14. Petr Pilař - Petr Pilař

Regionální výrobce
1. Ventura venkov,s.r.o. - Vlastimil Marek
2. Sluneční dvůr, s.r.o.  - PhDr. Naďa Jandová
3. AGROMETALL, s.r.o. - Dana Bohuňková
4. Šaravec a Ruč, s.r.o. - Martin Ruč
5. Olga Vojáčková - Olga Vojáčková
6. Josef Raba - Josef Raba
7. Florasis, spol. s r.o. - Joštová Bohumila
8. Michaela Naumecová - Michaela Naumecová